انتشار جلد اول دانش نامه اهل بیت علیهم السلام

این مراسم روز دوشنبه یازدهم تیرماه در سالن امام حسین پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد


مراسم رونمایی از اولین جلد دانش نامه اهل بیت علیهم السلام برگزار شد. در ابتدای این مراسم که روز دوشنبه یازدهم تیرماه در سالن امام حسین پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمیدرضا مطهری، رئیس پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت علیهم السلام و حجت الاسلام و المسلمین علی خراسانی توضیحاتی درباره روند انتشار این دانش نامه و برنامه های آتی برای ادامه انتشار دیگر جلدها ارائه دادند. در ادامه جلسه، سایر سخنرانان در مورد مسائل محتوایی و اجرایی مرتبط با دانش نامه مباحثی مطرح نمودند.

حضور چهره های سرشناس علمی کشور در مراسم رونمایی از جلد اول دانش‌نامه اهل بیت علیهم السلام از جمله نکات قابل توجه بود که نشان از اهمیت و جایگاه بالای این اثر فاخر در محافل علمی دارد. آیت الله محمدهادی یوسفی غروی، حجج اسلام دکتر احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، استاد محمدتقی سبحانی، استاد محمدعلی مهدوی راد، دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دکتر محسن الویری و دکتر نعمت الله صفری از جمله حاضرین در این مراسم بودند.

در مراسم رونمایی از نخستین جلد دانش نامه اهل بیت علیهم السلام، حجت الاسلام و المسلمین دکتر واعظی ضمن ابراز تشکر و قدردانی از کلیه افرادی که در فرآیند تهیه این اثر نفیس ایفای نقش کرده اند، اظهار امیدواری کردند که با مساعدت های ویژه در بخش پشتیبانی مالی و و تسهیل روند اداری کار، جلدهای بعدی دانش نامه نیز با سرعت بیشتری به انتشار رسیده و با ترجمه به سایر زبان ها در اختیار علاقه مندان به اهل بیت علیهم السلام در سایر کشورهای جهان نیز قرار گیرند.

منبع:اختصاصی پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت علیهم السلام

تاریخ خبر: 1403/4/12 سه‌شنبه
تعداد بازدید کل: 9 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

پربازدید‌ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید‌ترین مطالب

مطالب مرتبط
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 10

آدرس: قم - میدان شهدا - خیابان معلم   پژوهشکده تاریخ و سبره اهل بیت (علیه السلام)
تلفن: 31156735- 025
31156926 - 025
ایمیل: history@isca.ac.ir

ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

پ‍ژوهشكده تاريخ و سيره اهل بيت عليه‌السلام-پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي
مجری سایت : شرکت سیگما